Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi diplomát szerzett pályael...

Jogi diplomát szerzett pályaelhagyók: mivel foglalkoztok, hogyan éltek meg belőle és hogyan kiviteleztétek, hogy jogi diplomával másban helyezkedjetek el?

Figyelt kérdés
Rengeteg minden érdekel, csak a jog nem és nem tudom, merre, mi éri meg,

2022. szept. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De lediplomáztál végül vagy abbahagytad?
2022. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lediplomáztam.. (ezért az a kérdés hogy jogi diplomát szerzett pályaelhagyók)
2022. szept. 6. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal előtted hogy képes voltál végig tanulni, diplomázni úgy, hogy nem is érdekel!


(ha én újra születnék jogász lennék)

2022. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) de az elején még erdekelt, akkor nagyon fiatal voltam.. nem voltam semmivel sem képben. A végefelé jöttem rá hogy ez nekem nagyon nem. Nagyobb szenvedés is volt így lediplomázni
2022. szept. 6. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, persze, ezért emelem kalapom! Gratulálok!


Na de nem trollkodom szét a kérdésedet.


Sajnos nincs ötletem a kérdésedre mivel nem írtad meg hogy mi az a rengeteg minden ami téged érdekel.

2022. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telekommunikációs cégeknél sok jogászt láttam rokon területeken (szabályozás, stratégia, marketing stb.).
2022. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm :) igazából az egyiptológián meg régészeten is elgondolkodtam a napokban. De érdekelnek a vallások, különböző kultúrák.. semmiképp sem irodai munka, azt tudom. De jó lenne valami olyan, amiből meg is lehet élni
2022. szept. 6. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen profin tudsz tanulni, akkor iratkozz be egyetemre, immáron olyan szakra ami téged érdekel!


Megéri mert befektetés a jövődbe!

2022. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!