Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a pedagógiai assziszten...

Megéri a pedagógiai asszisztens képzést elvégezni?

Figyelt kérdés
Új OKJ, iskolarendszerű, 7 hónapos képzés. Vagy már túl sok ilyen végzettségű ember van? El lehet vele helyezkedni?
2022. szept. 10. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
El lehet vele helyezkedni és kb minimálbért fogsz kapni. Igaz a munka nem megerőltető. A helyedben inkább piacképesebb képzésre mennék.
2022. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
#1 Nem minimálbért, hanem garantált bérminimumot.
2022. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én idén májusban tettem le a vizsgámat, okj képzésen (ötöd éven), azóta sem találtam ebben a szakmában munkát, amire alkalmas vagyok. Nem igazán hirdetnek pedasszisztens állást, ha mégis, akkor nagyon sokat számít a tapasztalat, amit elég nehéz szerezni protekció nélkül.
2022. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!