Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középsulis vagyok 1 éves és a...

Középsulis vagyok 1 éves és a szegedi suliba vettek fel és onnan két nap után jöttem egy másik suliba. 9 év végén szeretnék szakképző suliba menni mert már tudom mi szeretnék lenni Szerintetek van e erre lehetőségem?

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #váltás #2 szer suli váltás
2022. okt. 2. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az iskola igazgatójánál kellene megérdeklődni. Az átvétel igazgatói döntéskör. Ha már tudod, hogy váltani szeretnél, akkor lehet, hogy egyszerűbb októberben váltani, mint év végén. Jól értem, hogy érettségit nem adó szakképző suliba szeretnél átmenni, vagy az érettségit adó szakgimnáziumot és technikumot nevezed szakképző sulinak?
2022. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!