Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merrefelé érdemes továbbtanuln...

Merrefelé érdemes továbbtanulni ilyen időkben?.-. Lehet hogy szakmával jobban járok mint egyetemmel? 😅 Érettségi, nyelvvizsga után...

Figyelt kérdés
Egyelőre ott tartok hogy orvosi és egészségügyis dolgok, jog kizárva, (óvóda-)pedagógusnak nem éri meg elmenni sajnos és éhbérért sokat dolgozni, valamint inkább művészetis beállítottságú vagyok de azzal se hiszem hogy lehetne normális fizetést összehozni... Nem tudom, nincs ötletem😅

2022. nov. 19. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát ebben az országban néhány szakmát kivéve ígyse úgyse lehet jól keresni.

Szóval szerintem inkább válassz olyat amit szeretsz csinálni és amiben jó vagy.

2022. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

IT érdekes lehet? Abban elég sok irányba mozoghatsz.

Vagy grafikus tervezés? Ha művész beállítottságú vagy.

Fotózás esetleg?

2022. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2 igen, köszi, a fotózásra gondoltam már :)


#3 lány vagyok xd valamint nem tudhatod hány helyen voltam már közösségi szolgálat, diákmunka keretében, szóval ne ítélkezz légyszíves :)

2022. nov. 19. 20:51
 4/23 A kérdező kommentje:
De azt hiszem egy olyan véleményét inkább figyelembe se veszem aki ékezeteket se rak ki xd
2022. nov. 19. 20:53
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon a mérnökök, közgazdászok, it-sek a keresettek, de ha te nem vagy reálos, akkor sem kell feladni. Ha művész beállítottságú vagy akkor menj a képzőre. Egyenes lenne az utad egyéni vállalkozóként. A grafikusok, művészek pedig baromi jól IS kereshetnek (persze benne van hogy nem)
2022. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mernökök közül azert pontosítok, a villamos és ITsek a fizetettek, és talán még a gepészek. Epìtő,epìtész, környezet, közlekedés, agrár, élelmiszer és hasonló mérnök szakmak bere közel sem jó, nem olyan mint ami az átlag elkepzelne mérnöki bernek.
2022. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az épìtészmérnökök nem keresnek rosszul, sőt. Ha van egy jó állásuk rengeteget visznek haza. Nekem az összes építész mérnök ismerősöm elég gazdag.
2022. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6. Mit képzel el az átlag mérnöki bérnek? Tényleg érdekel, mert én is mérnöknek tanulok, és kíváncsi vagyok.
2022. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
7: alkalmazottként nem hinném, ebben a szegmensben dolgozom. Sőt, ahogy hallom néha sok tervező iroda meg csak be sem jelenti normálisan a tervezoit . Persze a vallalkozoí élet az megint más, de nem lehet mindenki az, illetve oda már pénz kapcsolatok és minden egyebek kellenek.
2022. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
xd
2022. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!