SOTE-sok! Csoportváltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsős SOTE-s hallgató vagyok.

Nagyon nagyon nagyon szeretnék csoportot váltani, viszont se a TO, se a HÖK, se az évfolyamképviselőnk, se senki (TVSZ-ben se találtam) nem adott értelmes válszt ennek a kivitelezésére.


A TO-tól valami olyat kaptam, hogy egy kérvényt kell írni, de nem fejtették ennél jobban ki, szóval azt se tudom, hogy mit és kinek kéne írni.


(Lehetőleg olyanok valaszoljanak, akiknek max pár éven belüli infói vannak, mert hihetetlen hogy mennyit variálnak)


Valaki tudna ebben segíteni légyszi?



2022. nov. 21. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul leírod, hogy személyi okok-ellentétek miatt nem érzed jól magad a jelenlegi csoportodban és ezért nagyon kéred támogatásukat a változtatáshoz. Szerintem ezt biztos megértik.

Címezd a dékánnak vagy a Dékáni Hivatalnak.

2022. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. nov. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!