Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges így egyedül a...

Lehetséges így egyedül a felsőfok spanyolból?

Figyelt kérdés

Tanultam már spanyolt tanárral és az egyetemen is, éppen 3,5 éve kezdtem. Nem vagyok kezdő, úgy gondolom, erős középfokon vagy középfok és felsőfok között lehetek valahol, van egy BME középfokú nyelvvizsgám és egy emelt érettségim. Most nem fogok egyetemre járni és egy másik nyelvből kell tanárhoz vagy tanfolyamra járnom, azzal kell komolyabban foglalkoznom, de nem szeretném a spanyolt sem elfelejteni vagy háttérbe szorítani, mert a kedvenc nyelvem és szeretnék majd DELE C1 nyelvvizsgát tenni. Nem sürgős, a júliusi időpontot néztem ki, de ha később jön össze, az sem tragédia.

AZ, hogy a másik nyelvből és spanyolból is járjak tanfolyamra vagy tanárhoz, az már elég húzós lenne anyagilag, de a tanfolyamok is olyanok, hogy ezen a szinten csomószor már nem indul vagy meg sincs hirdetve, magántanár pláne még drágább, esetleg ha indul is tanfolyam, sokszor az időpont sem jó stb.

Mit javasoltok? Bárki, ha tud jó internetes oldalakat, appokat (főleg ingyeneseket, de akár lehet fizetős is), könyveket, akármit, ami az önálló tanuláshoz jól jöhet, megköszönném. Lehet angolul is, spanyolul is.



2022. nov. 24. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Dele próbanyelvvizsga mennyire ment?
2022. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még csak belenézegettem, az egészet nem oldottam meg, de egyébként nagyjából ment. Nem azt mondom, hogy ha most elmennék, átmennék rajta, de már azt érzem nem állok annyira távol attól a szinttől.
2022. nov. 24. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy B2-t is kitöltenék a C1-es teszt mellé (esetleg próbanyelvvizsga). Mi a másik nyelv?
2022. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!