Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van meg lehetosege...

Szerintetek van meg lehetosegem jo gimibe jarni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem 2 versenyre abba a gimibe, ahova jarni szeretnek. Az egyik az angol, amibe a dontobe bekerultem viszont a szobelinel elsonek mentem es nagyon izgultam, szoval meg az elso 10be se kerultem be. Nagyon rosszul erintett, mivel sokat kwszultem, es osztalytarsaim 2,7,9.helyeket ertek el.

A masik pedig a magyar, viszont bekerultem az utolso 6-ba, es most kellett volna mennem szobelire, amire keszultem is. Viszont a tanar aki bent lett volna, az a kulontanarom, akitol elegge felek. (Serto dolgokat mondott nekem, es eleg erzekeny vagyok szoval nagyon rosszul esett) reggel meg semmi bajom se volt, aztan a verseny elott fel oraval egyszeruen elkezdtem remegni, es panikolni. Tenyleg rettegek attol a tanartol, es feltem, h annak a tanarnak kell bemutatnom a prezentaciom. A szuleim is jol lecsesztek, h en milyen h@lye vagyok, h egy versenyre nem tudok elmenni. Megtiltottak, h kimenjek a lovamhoz, viszont a tanulason kivul csak o van nekem. Azt se mondhatjak, h rosszak a jegyeim mert barataimmal szo szerint soha nem talalkozok az iskolan kivul. a kerdesem pedig az lenne, h annak ellenere, h egy versenyen se lettem helyezett, van eselyem meg abba a gimnaziumba menni? Egyedul nyiltnapon is csak ott voltam



2022. nov. 24. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem függ ennyire szorosan össze a versenyeken elért eredményekkel. Ha a jegyeid jók, akkor bizonyára van esélyed.
2022. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ne aggódj ezen.
2022. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!