Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz 4 emelt faktot...

Mennyire nehéz 4 emelt faktot vinni?

Figyelt kérdés
Idén kell majd faktot választanunk. Én olyan tagozatra járok, ahol már 9.óta angolt tanulunk emelt szinten, szóval az 1 "fakt", én emelt matekra biztos megyek az 2 , infóra is az már 3, és még azon gondolkozom, hogy felvegyem-e a fizikát. Érdekel a tantárgy, meg minden, de nem vagyok benne biztos, hogy bírnám. (Főleg amikor már a magyarra és a törire is rá kell gyúrni az érettségi előtt). Az angol igazából nem annyira lényeges, mondjuk inkább 3 emelt faktnak.

2022. dec. 12. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
4 emelt fakt letételének esélye pontosan 4 faktoriális az egyhez, azaz 1/24! Bízz bennem, én egy Nobel-díjas brit tudós vagyok!
2022. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de most komolyan. Mennyire húzósak ezek a tantárgyak emelt óraszámban? Mennyit kell tanulni egy héten? Ha nagyon nehéz, akkor a fizikát lehet nem írom be.
2022. dec. 12. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 11ben angol, matek, fizika, kemia, francia fakton egyszerre es siman viheto volt. Annyi hogy sok ora volt egy nap.
2022. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért nem lehetett volna ezt megtenni mert az összes fakt egy napon volt, egy idősávban
2022. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem lehetséges a 4 fakt teljesítése feltéve ha a sulid engedélyezi ezt (nálunk max kettőt lehetett).


Ha elgondolkoztál azon, hogy 4 faktot szeretnél fel venni, akkor gondolom nagyon szorgalmas tanuló vagy, szóval az magyar és töri értettségivel nem lesz semmi bajod, ha az órákon figyelsz, tanulsz a dogákra, akkor az érettségi laza 90% felettire megvan.


Ha max kettő darabot választhatsz akkor hagyjad az info faktot is, emelt info fakton semmi hasznos dolgot nem fogtok tanulni, max programozni fogtok tanulni, programozni otthon egyedül is meg tudsz tanulni.

2022. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Az 5-ös nagyon jól elmondta. Viszont teljesen felesleges 4 faktot felvenni (kivéve, ha tényleg az extra tudás a célod), mivel 2 emelt szintű érettségivel kimaxolod a többletpontjaidat az egyetemi felvételihez, amennyiben legalább 45%-osak. Ráadásul rengeteg idődet fel fogja emészteni.
2022. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Mutatod a faktot.
2022. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem három faktom van (magyar, töri, föci). Ezeket én alapvetően szeretem, szóval elvagyok velük, ám hazudnék, ha azt mondanám, nincsenek szar pillanatok. Négyet ezért nem javasolnék. Alapból egy fakt, az plusz 2 óra hetente. (Bár nálunk az infó pont heti 4 rendhagyó módon.) Egy bizonyos számú fakton túl, már ütközhetnek is, vagyis nem járhatsz mindre. Mondjuk egyes suliknál alapból 2 a max. A fizikát meg jól gondold meg! Arra azért ne járj hirtelen megfontolásból. Ha szereted, az nyilván más tészta. Van egy fizika faktos barátom, aki tényleg jó fizikás. Ő úgy nyilatkozott nekem, hogy az alapórás fizika rendesen könnyű és érthető ahhoz képest.
2022. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, hát nem is tudom, akkor lehet, hogy nem megyek fizikára. Köszönöm a válaszokat
2022. dec. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!