Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakdolgozatnál külsős konzule...

Szakdolgozatnál külsős konzulens csak olyan lehet, aki egyetemi oktató egy másik egyetemen, vagy olyan is, aki szakember az adott témában?

Figyelt kérdés
Pl egy pszichológiai témájú szakdolgozatnál, lehet egy olyan, aki végzett pszichológus és szakértője az adott témának,vagy csak olyan, aki oktat egyetemen is? Átnéztem az egyetemünk erre vonatkozó szabályzatát, de nem találtam róla konkrétan semmit, csak annyit, hogy kérvényt kell leadni a konzulens szakmai önéletrajzàval. A Debreceni Egyetemre járok.

2022. dec. 27. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Külsős konzulens bárki lehet, csak előre ki kell jelölnöd
2022. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Külső konzulens lehet bárki (én egy kutató intézetbe csináltam), csak annyit kellett csinálom, hogy kerítenem kellett egy belső konzulenst is az egyetemen.
2022. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a külsős konzulensem egy szippantós autó sofőr volt a belsős pedig az atomfizikai tanszékvezető kutatóprofesszora.
2022. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszönöm szépen a válaszokat :) Utolsó! Nyilván úgy gondoltad, hogy ez most egy nagy poén volt, de nem az.
2022. dec. 28. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!