Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök mérnök 3-as...

Villamosmérnök mérnök 3-as matek érettségivel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Önszorgalom és simán meg lehet csinálni.

Bukott már meg 5-ös emeltes mert azt hitte nem kell beletennie majd munkát...(nem ezen múlik)

Mondjuk annyit el lehet mondani, hogy hatalmas lemaradást kell behoznod.

2023. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok esély van rá de erre majd rájössz
2023. jan. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon messziről kerüld el, ki fogsz hullani már az első héten. Helyette például egy gazdinfó bproffal próbálkozz, az esélyesebb.
2023. jan. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a gépészmérnöki?
2023. jan. 10. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Az is hasonló xopó
2023. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogsz megbukni. Vagy legalábbis nem ezen múlik.


Én 52 százalékos biosz emelttel mentem egészségügyi szakra, kémiából középsuliban 2es voltam végig. Egyből bedobtak a mélyvízbe reszletes anatómiával, kórélettannal, patológiával, biokémiával stb mégis helyt állok. Sőt 4 felett van az átlagom, egyszer sem csúsztam és 1es vizsgám is egyetlenegyszer volt egészségügyi informatikából amit másodjára javítottam. Már 100%, hogy elvégzem ha eddig eljutottam.


Ha megvan az érdeklődés a szak iránt és bele teszed amit kell simán el tudod végezni.

2023. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Ne kezdj bele semmilyen mérnöki vagy infós szakba, mert az első félévet se éled túl. Nem azért mert akkora szükség lesz egyetemen a gimis matekra, hanem mert ha még azt a vicc kategória közép matek érettségit se tudod megírni ötösre, akkor semmi érzéked nincs a matekhoz, már pedig ezek a szakok még a jó képességűeknek is nehezek.
2023. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
jó nagy prolik vannak itt :D 4-es középmatekkal végeztem mérnökinfót(kb hasonlóan nehéz mint a villamosmérnök) a BME-n, sok gyakorlással, de az összes matekos tárgyam meglett, igaz hogy 2,3-asokkal, de ki nem szarja le, a lényeg hogy progból penge voltam.
2023. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Először is azt tudatosítsd magadban, hogy vannak ezek a sötét, primitív, ostoba barmok pár hozzászólással fentebb, na az olyanokra soha nem szabad hallgatni, mert egyetemet is csak akkor láttak, mikor a híradóban mutattak egyet :D ezenkívül az egyetem már nem középiskola, itt ha beleteszed a megfelelő időt és munkát (meg a tanár nem egy vérengző fenevad), akkor garantáltan sikerül, az meg mindegy, hogy 2-es voltál középiskolában vagy 5-ös.
2023. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!