Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanuljak, ha...

Milyen szakmát tanuljak, ha unom a jelenlegit?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. Közigazgatás-szervező végzettségem van. De unok a közigazgatásban dolgozni, unalmas nekem. Végignéztem okj képzéseket. Csak a kutyakozmetikus meg az egészségügyi asszisztens keltette fel az érdeklődésem. Férfiként kutyakozmetikusnak lenni viszont furcsának tűnik. De kedvelem az állatokat.

2023. jan. 10. 11:48
 1/1 anonim válasza:
100%
Állatorvosi asszisztens is lehetsz. Magas fizetés nem várható, de van előrelépési lehetőség és onnan már jobb bér is. Azt mindig keresnek. Fél évnél nem hosszabb a képzés, van fizetős és ingyenes is, attól függ merre élsz. A többség nő, pedig szükség volna férfire is. Én ezen a területen vagyok jártas, ezért tudok többet mondani róla. Ha komolyabban érdekel, írj privát üzenetet. Megosztom a kutyakozmetikával kapcsolatban is a kulisszatitkokat, tudj jól dönteni, ne vesztegesd az idődet. :)
2023. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!