Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könnyebb szakmák...

Milyen könnyebb szakmák vannak, amit ha leteszek külföldön is tudok munkát találni vele?

Figyelt kérdés

Inkább úgy gondolom a könnyűséget, hogy nem nagyon kell hozzá tanulni, mert nem vagyok túl intelligens és nem tudok ez ellen mit tenni. Persze ha be kellene rá fizetni pár 100 ezret az se lenne gond, mert végül kifizetődik kint.

Már voltam Angliában és Németországban, gyárban, viszont az nem tetszik, mert zárt légkörben kell dolgozni. Bár ebből leszűrtem, hogy kint mennyivel szabadabban tudok élni.



2023. jan. 26. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Bádogos szakmát kitanulni pl. nem olyan nehéz mint egy hegesztőit vagy villanyszerelőit…

Illetve nem zárt téren dolgoznál.


De a legkönnyebb az a targoncás jogsi és könnyű is vele elhelyezkedni. De többnyire zárt térben dolgoznál, raktárban, bár sok helyen neked kell lepakolni a kamiont is, ami meg kint van… Illetve élelmiszer-áruházakban változatos a meló, mert más feladatköröket is kell csinálni, pl. akár árufeltöltés.


A Lidl meg elég jól fizet a targoncásoknak.

2023. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!