Pannon egyetem proginfó vélemények?

Figyelt kérdés

Először Debrecenin gondolkoztam de rájöttem hogy jó lenne duális képzés.


Rákerestem és kettő legjobban tetsző egyetem ahol van bsc proginfó duális képzés az a pannon meg a szegedi.


A szegedi személyes okokból kizárt szóval maradt a pannon.



Nem igazán hallottam még róla és fórumokon is csak alig alig említik.



Milyen ott tanulni? Milyen az élet Veszprémben?



2023. jan. 28. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Pannonra járok, bár én mérnöki képzésre. Így a mérnöki karról tudok nyilatkozni, de szerintem az informatikai karra is igaz lesz amit írok. Szerintem kimondottan színvonalas a képzés, tehát itt tényleg egy jól hasznósítható tudást kapsz. Azonban sok munkát kell beletenni, ez nem egy láblógatós egyetem. Sok tárgyból nagyon magas a bukási ráta, a vizsgákon gyakran van beugró feladat. Azért nem kell megijedni, nem teljesíthetetlen, csak nem könnyű. A tanárok nagy része korrekt, segítőkész. Az élet Veszprémben elég nyugis, ez nem egy Budapest. Persze azért szoktak lenni bulik itt is, rajtad múlik mennyire kapcsolódsz bele.
2023. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem teljesen a kérdésemhez kapcsolódik de a ponthatár a pannon-nál elég alacsony. Akkor nem lenne felesleges második helyre rakni a debrecenit ahol magasabb a ponthatár?
2023. jan. 29. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha az első helyen egy alacsony pontszámú szak van, felesleges egy magasabb pontszámút tenni a második helyre. Amúgy ne ijedj meg az alacsony pontszámtól, ez nem azt jelenti hogy rossz a színvonal, csupán nincs túljelentkezés a szakra, így mindenkit felvesznek. Persze ebből nem mindenki fog diplomát kapni, nagy a lemorzsolódás.
2023. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!