Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy felnőtt 25-éves embernek...

Egy felnőtt 25-éves embernek milyen lehetőségei vannak a tanulásra ha felmentése volt matekból meg angolból és 8 általánosa van?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és van két tanfolyamom, meg befejezett 9-10 osztály szakközépből, sajnos utána abbahagytam a tanulást, most pedig csak eu gimibe tudnék beíratkozni esti érettségire de nem lenne felmentésem sőt eddigi matekomból különbözetit kéne tennem mert felvoltam mentve.. sajnos elég korlátozott a lehetőségem, más intézménybe meg nem mehetek mert ott szakmai végzettséget fogadnak el 5-ik tantárgyként.. vagy tanulhatnék eladói szakképesítést egy fizetős suliban.

2023. jan. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
mennyé hentesnek ahoz nem kell túl sok ész.
2023. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha felmentésed volt, ha nem, eltelt volna 10 év, mikor utoljára tanultad. Ígyis-úgyis régen volt, szóval nyugodtan fogj neki, először a különbözetiknek, menni fog.

matek : www.mateking.hu - megéri.

2023. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!