Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emiatt elbocsájthatnak suliból?

Emiatt elbocsájthatnak suliból?

Figyelt kérdés

középsulis vagyok.


tudni kell, hogy családi okok miatt elég sokat hiányoztam gyakorlatról és a főnököm már szólt egy-kétszer, hogy többet ne hiányozzak HA BETEG VAGYOK ÚGYSEM, mert akkor kitesz.


jelenleg anyagi probléma miatt sajnos nem tudok menni és félek, hogy majd azt mondja, hogy köszi de ide már többet ne gyere.


egy ilyen esetben kaphatok lehetőséget az iskolától egy másik gyakorlati helyre menni vagy az iskolából is kicsapnak?


valahol azt olvastam, hogy ha a gyakorlatról elbocsájtanak akkor az iskolából is.


remelem azert van esely:/ köszi előre a válaszokat is!



2023. febr. 2. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényegi információkat nem adtál meg. Technikum/szakképző? Szakképzési munkaszerződés vagy együttműködési megállapodás?
2023. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán kicsaphatnak a hiányzásaid miatt.
2023. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"HA BETEG VAGYOK ÚGYSEM, mert akkor kitesz."


- Hát ilyet meg nem tehet. Ha van orvosi papírod meg pláne nem. Elég gerinctelennek tűnik,lehetne megértőbb.


Sulidtól érdeklődj. Ha x óra gyakorlati hiányzásod van,akkor megbuksz vagy vizsgára kell menned pótolni.

2023. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!