Jó művészeti iskolák?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani jó művészeti iskolát ahova könnyű felvételt nyerni.

Szeretnék animátor lenni de semmi tapasztalatom vagy eszközöm nincs hozzá viszont mindenhova kell egy alkalmassági vizsga és ez itt a baj

De e mellett a grafikus szakot néztem de nem tudom hogy működik ez az alkalmassági vizsga

Valaki tudna ebben segíteni esetleg egy jó iskolát ajánlani?



2023. febr. 2. 18:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Az animálás az olyan dolog, hogy nem kell hozzá iskola. Az internet korában vagy, rengeteg oktató anyag és online kurzus van online amivel magadat is képezheted.
2023. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben online tanulják. Kezdd el YouTube-ról, aztán mehetnek az online kurzusok.


A Udemy nevű oldalon sokféle kurzust találsz. Gyakran vannak leértékelések, szóval ha elsőre drágának tűnik, nézz rá minden nap és egyszer csak látsz 80%-os akciót.

2023. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1. Vagyok, az udemy-t én is ajánlom, nagyon jó, de tudni kell angolul. Egyszer ott íratkoztam be egy 60000ft-os rajzkurzusra ami 6000-re volt leértékelve.
2023. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!