Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy 2010-ben szerzett...

Van egy 2010-ben szerzett OKJ-s 55-ös számmal kezdődő jogi asszisztensi felsőfokú szakképesítésem. Szakirányú alapképzésen számolható ebből felvételi pontszám?

Figyelt kérdés
Jelesre végeztem el.
2023. febr. 6. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
32 pont.
2023. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezen vérzek el szerintem most... van egy 54-es kezdetű, sok 0 végű szakképesítésem szintén 2010-ból. A kutyát nem érdekli sajnos...


Idézet felvi.hu-ról:


"OKJ szerinti 54-es vagy 55-ös szakmaszámú szakképesítés


A 2012. után és a 2020. január 1-ét megelőzően közzétett Országos Képzési Jegyzék alapján 54-es vagy 55-ös szakmaszámú szakképesítéssel kapcsolatban lehet ebben a részben adatokat rögzíteni.


A választéklistában csak azok a szakképesítések fognak megjelenni, amelyek az Ön által jelentkezésként (alapképzés, osztatlan mesterképzés) megjelölt képzésekhez tartozóan a Tájékoztató 1/B. sz. vagy 6. sz táblázatában szerepelnek! Amennyiben tehát a listában nem találja az Ön szakképesítésének számát és nevét (pontosan ugyanazon a számon és néven) akkor az a felsőoktatási felvételi eljárás során sajnos semmilyen formában nem vehető figyelembe! A 15 számjegyű OKJ szakképesítések akkor sem vehetők figyelembe, ha azok csak az OKJ szám végén szereplő nullákban különböznek, mivel azok a 2012. előtt kiadott OKJ-ban szerepelnek!

(A bizonyítvány kiállításának dátuma nem keverendő össze az OKJ hatályosságával, hiszen kifutó rendszerben a 2012. előtt közzé tett OKJ-ben szereplő szakképesítésekről 2012. után is ki lehetett még állítani bizonyítványt, amikor a korábbi rendszerű képzést a tanuló befejezte.)"

2023. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!