Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon nehéz a matek informati...

Nagyon nehéz a matek informatika világában? Meg lehet tanulni annak akinek nem megy a matek de az az álma hogy programozó legyen?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy át szeretnék menni másik szakra és ipari informatikus technikust néztem ki és tudom lehet hogy csak 11-be van valamennyi programozás de gondolom tanítanak a programozáshoz kapcsolódó témákat amit tudni kell ahoz hogy a programozást elkezdjem. Azt mondják hogy lenne esélyem rá mert a matekon es a gyakorlaton kívül most középbe mindenből jó vagyok, úgy tudom hogy nagyon sok képletet kell megtanulni és emiatt félek tőle.

Gyenge matekkal ha nagyon elkezdenék matekból is tanulni akkor lenne esélyem infót tanulni?



2023. febr. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Technikusin igen, egyetemen tuti biztos 99% bukás
2023. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És technikusin is tudnék majdnem profi szinten programozni ha egyfolytában gyakorlok?
2023. febr. 8. 12:02
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek is bocsánat Köszönöm a válaszod!
2023. febr. 8. 12:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és a másik kérdésem lenne hogy ha nem írtam felvételit akkor is átmehetek infóra más suliba?
2023. febr. 8. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha átvesznek. Kérdezzék meg a szüleid az iskola titkárságán!
2023. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom persze, nem biztos hogy átvesznek de megpróbálom akkor szerintem miután beszéltem otthon is erről.
2023. febr. 8. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké! Tedd ezt!
2023. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!