Levelezői egyetem munka mellett hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Néztem az idei évi órarendet és minden péntek-szombat online oktatás van, és 3 hetente van jelenléti képzés.

Ez munka mellett elég neccesen oldható meg.

Ti hogy oldottátok meg? Illetve mennyi a megengedett hiányzás?


(SZTE-élelmiszermérnöki szak)



2023. febr. 8. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanára válogatja, oda járok én is csak GM szakra. Mindenki munka mellett csinálja, erre van a szabadság pl, vagy beszéld le a főnököddel hogy ledolgozod a pénteki napokat máskor
2023. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivesz az ember szabadságot. Esetleg köt tanulmányi szerződést a munkahellyel.
2023. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ámbár nem levelezőn, hanem nappalin voltam munka mellett és ugy oldottam meg hogy kiegtem kétszer az öt ev alatt.

Mostmár jól vagyok, de szörnyű volt... De nem teljesíthetetlen

2023. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj erről a munkahelyeden, lehet biztosítanak valamennyi tanulmányi szabadságot.

ha meg nem, akkor bizony a sima szabadságodból veszel ki rá. Ez kissé elviszi a nyaralások lehetőségét, dehát ez van:S

2023. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy nem egy hányadék cégnél dolgozom és simán elengedtek tanulni még szabit sem kellett kivennem ugyanúgy fizették a napi 28 000 forintos béremet mint ha dolgoztam volna
2023. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Akkor a hiányzás mértéke tanártól függ? Illetve a kötelező szakmai gyakorlatot hogy tudtátok megoldani?
2023. febr. 9. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan tantárgyam levelezőn, hogy 3 óráról lehet hiányozni. Tehát egy napról. Nekem a szabadságon felül fizetetlent adnak ki.
2023. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!