Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsészet a pécsi...

Szabad bölcsészet a pécsi PTE-n színvonalasabb vagy a Károlin?

Figyelt kérdés

Beleértem az oda járó embereket, mennyire barátságos az egyetem, oktatók,stb..


Főleg a vallás tudományok érdekel a szakon belül, de összképben vagyok kíváncsi ki melyikre adja a voksot.


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!



2023. márc. 4. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
sehol, értelme nincs az ilyen agyament dolgoknak.
2023. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves barátom, hogy nyíltan felvállalod szellemi képességeid. Ez kedves tőled!
2023. márc. 4. 18:12
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Az ELTE miért nem opció? Ott a legszínvonalasabb a képzés. Onnan sok tanár Pécsett tanult. Melyik város szimpatikusabb?
2023. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
A lányom készített fel egyetemre egy fiút, aki a pécsi képzést preferálta.Végül olyan sok pontja lett. hogy az elte-re ment. Az közelebb van neki.Ebből nekem az jött le, hogy a képzés színvonalában olyan nagy eltérések nincsenek.
2023. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
4: Elég sok különbség van, a szabad bölcsészet szinte csak az ELTE-b színvonalas.
2023. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
Ne színvonal alapján válassz egyetemet mert a végeredmény ugyanaz ennek a képzésnek - McDonalds. A helyedben oda mennék ami a legközelebb van hogy az utazással megspórolt időben tudd gyakorolni a hasábburgonya kisütését amivel legalább lesz releváns piacképes szakmai tapasztalatod ha már a diplomád úgysem fog érni semmit.
2023. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
6: az az opció még nem merült fel, hogy a kérdezőnek már van állása? Vagy anyagi biztonsága, így megengedheti magának a képzést? Többnyire nem olyanok jelentkeznek szabad bölcsészetre, akik a Mekiben kötnének ki ;)
2023. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, aki érdemben hozzászólt! :)
2023. márc. 4. 23:00
 9/23 A kérdező kommentje:

#7


Köszönöm! :D

Hát nem valószínű, hogy krumplit fogok sütögetni a mekiben, maximum a barátnőmnek otthon :D

Köszönöm haver, hogy leírtad neki helyettem:)


#6 Csak azért írom le ezt most neked, mert te "Befektetőcsávó" vagy! :D

Képzeld barátom én is az vagyok, fiatalon olyan tudásra tettem szert, amivel az anyagi dolgaimat szépen kitudom rendezni.. :)


De mivel nem vagyok egy csak a pénzre fókuszáló NPC, ezért érdekelnek a dolgok körülöttem. Tudod.. mi miért van.. stb.. ;)


Szép estét!

2023. márc. 4. 23:04
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"De mivel nem vagyok egy csak a pénzre fókuszáló NPC, ezért érdekelnek a dolgok körülöttem. Tudod.. mi miért van.. stb.. ;)"


lol ezt pont nem egy szabadbölcsész büfészakon fogod megtanulni hanem egy fizikus, kvantumfizikus, részecskefizikus képzésen ami ugyanolyan kutató büfészak csak ott nem bullshitet oktatnak hanem létező dolgokat.

2023. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!