Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szociális ápoló gondozó...

A szociális ápoló gondozó szakmát megéri elvégezni? Vagy mit ajánlotok egy nőnek? Ha diploma,milyen?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott. A mai világban milyen szakmát érdemes tanulni, amiből azért meg lehet élni, nőként.


Szépségipar szakmák kizárva. Nincs hozzá huzalmam...hamarabb olajoznám magam össze egy autó szerelése közben, mint hajat vágjak vagy fessek.


Esetleg ha diploma, akkor milyen? Matek nem erősségem, és eddig pedagógus vonalon voltam, de váltani szeretnék. Köszönöm!



2023. márc. 16. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mi döntsük el, mit dolgozz? Ha te nem tudod, mi aztán pláne nem.
2023. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem.


Általánosságban mi az amit érdemes.

2023. márc. 16. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Közszférában bármilyen irodai. NKE közigazgatás szervező pl jó hozzá.
2023. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban olyat válassz, amit te szívesen csinálnál. Ha 40 évig olyan munkában kell majd dolgoznod, amit gyűlölsz, akkor a pénz se fog kárpótolni.

Gondold át, hogy milyen területek illenek hozzád, milyen munkakörnyezetben dolgoznál szívesen, inkább elméleti problémákkal foglalkoznál vagy embereken segítenél, meg hasonlók. Aztán ha az érdeklődési köröd alapján szűkítetted a lehetőségeket, akkor már utána lehet majd nézni, hogy melyikkel mennyit lehet keresni, elhelyezkedés szempontjából melyik lenne jobb választás.

Annak nem igazán van értelme, hogy random szakokat irogassunk neked, de ha nagyon muszáj, akkor én az informatikás vonalat tudnám ajánlani.

2023. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!