Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak érettségi után?

Mit csináljak érettségi után?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni májusban, nem tudom hogy hova menjek utána. CNC/CAD-CAM programozót vagy kezelőt szeretnék tanulni, de nem tudom mennyire kell a matek hozzá. Mindenképp olyan munkát szeretnék amivel el tudom magam tartani plusz még tudok félretenni utazásra is. Nem szeretnék gyárban dolgozni 6-8 órát, valami olyasmi érdekel ahova hívnának hogy menjek, programozzam be a gépet vagy kezeljem. Nem vagyok otthon ebbe a témába, néztem ilyen iskolát a közelben van is egy kettő.. Egyetemre nem szeretnék menni, a magolas és ülni a könyvek felett nem az erossegem.


Azt szeretném kérdezni hogy valakinek van-e már ebbe tapasztalata, leginkább a CNC/ CAD-CAM érdekelne. De ha van más munkalehetőség azt is szívesen meghallgatom. És hogy akik gimi után nem egyetemre mentek ők hova, hogy oldották ezt meg?


Köszönöm szépen aki tud segíteni


2023. márc. 17. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit akarsz, fiatalúr!
2023. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!