Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia nappali alapsza...

Gyógypedagógia nappali alapszakon van lehetőség félállást vállalni vagy túlságosan lekötne a tananyag?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Milyen tananyag? Az amit a gyógypedagógia képzésen oktatnak a mennyisége belefér egy lazább hétfő délutáni tanulásba az elejétől az államvizsgáig annyira egyszerű szak
2023. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es: Nem tudom milyen tanárok nyomorgathattak meg téged, de látom, hogy minden ped-es kérdés alá odakontárkodsz. Megtennéd, hogy úgy szólsz hozzá témához, hogy érted is amit írsz és nem csak a tanárokat szapulod régi traumáid miatt?
2023. márc. 26. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Látom a szöveg értelmezése nem az erősséged, nem véletlenül csak egy gyógypedagógia képzésre adod be a jelentkezést. Egy szót nem szóltam a tanárok felkészültségéről és hozzáállásukról pusztán konstruktív véleményt fogalmaztam meg a szak hasznosságát illetően ami a számegyenesen 0. A tananyag mennyiségét szintén nem a tanárok határozzák meg hanem központilag szabályozott hogy mely témákat kell leoktatniuk, úgyhogy az előző igen magas színvonalú statisztikai vizsgálati eredményeken alapuló hozzászólásom nem zárja ki hogy a gyógypedagógia képzésen kiváló oktatógárda oktasson de ez nem változtat a tényen hogy a legkönnyebben elvégezhető szakok egyike aminek a munkaerőpiaci megbecsültsége 0. Még ha ilyen gyenge szakra is adod be a jelentkezést azért előtte nem ártana gyakorolni az értő olvasást.
2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógus vagyok, nappalis voltam a Bárczin. Sok csoporttársam dolgozott félállásban, azonban én inkább csak diákmunkáztam. Sok órára szerettem bejárni, hasznosnak éreztem, a diákmunka pedig rugalmas volt, nem úgy, mint egy félállás. A félállásban dolgozók sokszor hiányoztak az előadásokról, de köztük is volt olyan, aki csúszás nélkül végzett.
2023. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!