Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz az üzemmérnöki...

Milyen nehéz az üzemmérnöki informatikus képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy nem vagyok jó matekból, és szerintem épp, hogy meglesz év végére a kettes. Az lenne a kérdésem, hogy ott mennyire nehéz, teljesíthető a matek? Programtervezőre mentem volna, de ott nagyon húzós a matek úgy tudom. Programozással is vannak gondjaim, de tanárral megoldható lesz... Talán. Én technikumba járok, és most érettségizek, szóval jövőre megyek szakképesítésre.


Úgy tudom a üzemmérnökin több a gyakorlat, és kevesebb az elmélet. Ez mennyire igaz?


Mennyire ajánlott nekem az egyetem?



2023. ápr. 12. 16:15
 1/2 anonim válasza:
77%

Szia!


Ugyan annyira kemény a matek, mint máshol. Analízis I és Analízis II is van, véleményem szerint elég kemény mindkettő. Ezen kívül van Jelek és Rendszerek, Elektronika, ami szintúgy elég erős tárgyak. A programozás pedig alap teljesen, nagyon mélyen több nyelven tanulsz a 6 félév során. Ezeket mérlegeld, mert nem sokkal egyszerűbb mint egy BSc mérnökinfo.

2023. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2023. jún. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!