Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmával is be lehet jutni...

Szakmával is be lehet jutni az MTEre?

Figyelt kérdés
Én most 16 éves vagyok 9.Ebe járok (előkészítő) és azt szeretném kérdezni hogy, ha befejezem azt a sulit (10.) ahova most járok, akkor van e esélyem bekerülni az MTEre vagy inkább most jelentkezzek?

2023. ápr. 13. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor felvételizhetsz, ha rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal. Az, hogy ezen kívül van-e bármilyen diplomád, szakmád, akármid, senkit nem érdekel.
2023. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik szakra szeretnél?
2023. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Klasszikus balett vagy néptánc vagy modern szak
2023. ápr. 14. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus balettre úgy tudom, hogy fiatalabb korban kell jelentkezni. Nekik erre külön gimijük van, de ott is a végén kapnak érettségit. Minden egyetemi alapszakra érettségi kell.
2023. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha én 17 évesen (augusztusi vagyok) szeretnék jelentkezni?
2023. ápr. 14. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Érettségi kell. Nem a korod számít.
2023. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!