Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes lenne nekem a követke...

Ingyenes lenne nekem a következő szakma?

Figyelt kérdés

Anno elvégeztem egy asztalos szakmát nappalin 2011-ben, ez 5 éves volt, majd évekkel később leérettségiztem estin majd utána szintén estin elvégeztem egy logisztikai technikus szakmát.


Én úgy tudom, hogy két szakmát lehet ingyenesen elvégezni, amikor a logisztikust csináltam épp akkor alakult át, ugye korábban OKJ volt és elvileg azt mondták akkor, hogy akinek már van két OKJ szakmája az most elvégezhet még két új szakmát ingyenesen. Most akkor tulajdonképpen én is csinálhatok még egy szakmát ingyenesen?



2023. ápr. 14. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
2 ingyenes még mindig.
2023. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ezt eddig is tudtam, nem a kérdésre válaszoltál.
2023. ápr. 15. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
De, válaszoltam. 2 ingyenes, 2 szakmád neked pedig már van. De a képzőközpontoknál érdeklődd meg szerintem, biztos, ami biztos. Én viszont ilyet még nem is hallottam, hogy a 2 ingyenes szakmán felül további 1 vagy 2 szakma is ingyenes lenne.
2023. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, OKJ-s szakma nem számít, csak szakmajegyzékes. Ha csak egy olyanod van, akkor még egy ingyenesen szerezhető.
2023. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!