Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Halvány lila gőzöm nincs...

Halvány lila gőzöm nincs milyen szakmát válasszak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Válassz egyet találomra
2023. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tudtam ezért lettem Senior Java fejlesztő 1,8 millióért teljes home officeban contractorként mellélette pedig DJ, ahol 1-1 fellépésért hétvégente szintén 300-500 között keresek
2023. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:

Amikor én voltam ebben a korban, én sem tudtam. Ezért aztán elmentem dolgozni (igen, kétkezi munkát) és kipróbáltam egy rahedli munkát. Úgy tűnik, szerencsés természetem van, mert minden munkámban megtaláltam a szépet. A pénz, a vagyon sohasem érdekelt, az már csak a mai világban lett MINDEN. 8 szakmát szereztem, a cégek segítségével. Már család mellett diplomáztam, de ebben a szakmámban már egy percet sem dolgoztam, mert közben beköszöntött a számítógép-korszak, és az elcsábított minden mástól. 50 is elmúltam, amikor észrevettem, hogy micsoda boldogságot jelent nekem a nyers fa érintése, illata.Ha 30 évvel korábban tapasztalom ezt meg, tuti, hogy ács, vagy asztalos lettem volna. Most,tollahullott öreg csókaként semmit sem bánok. Ott voltam,ahol kellett, és amikor kellett.

Ezért tanácsolom, hogy dolgozz, tapasztalj,ragadj meg minden lehetőséget a tanulásra.

2023. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cnc marós
2023. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!