Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Inkább építészmérnöki vagy...

Inkább építészmérnöki vagy mérnökinformatika?

Figyelt kérdés
Mindkettő továbbtanulási lehetőség nagyon érdekelne, csak nem tudom melyikre érné meg jobban menni. Elhelyezkedni szerintem mindkettővel elég jól el lehet, és a fizetés is valószínűleg jó lenne. Ha van esetleg tapasztalatotok ezekről a szakokról, akkor kérlek osszátok meg velem. Arra is kíváncsi lennék, hogy ha ezen a szakon vagytok mennyi időtök van mellette, például dolgozni, vagy csak úgy általánosságban bármi másra a tanuláson kívül. A válaszokat előre is köszönöm!!

2023. ápr. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Építészmérnökként legendásan rossz a fizu, csak a befutott vállalkozók keresnek jól tizenéves tapasztalatokkal ha kialakult egy bejáratott ügyfélkörúk.


"Mindkettő továbbtanulási lehetőség nagyon érdekelne"


Mérnökinfóban hatalmas fizetések vannak de ahhoz erős programozási érzék kell. Gondolom mivel nagyon érdekel ezért van már pár referenciamunkád githubra feltöltve. Szóval eddig milyen programozási nyelveken készítettél szoftvereket milyen algoritmusokat fejlesztve, milyen threading koncepcióval, milyen design patternt felhasználva és milyen mélységű dependency injectiont alkalmazva?

2023. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettő játszik, akkor egyértelműen az infó.

Milliószor több lehetőség, sokkal jobb karrier út, a fizetés is jobb. Ha nem tetszik az egyik munkahely, simán tudsz váltani, mert végtelen infós állás van.

Annyi időd lesz a képzés mellett, amennyit csinálsz magadnak. Az egyetem már nem kisiskola. Rád van bízva mennyit tanulsz. Ha te heti 3 órával is érted az anyagot, akkor annyi is elég. Totál tőled függ mit hozol ki a képzésből.

Én villamosmérnökin végeztem, de informatikában dolgozok. Nagyon jó terület, nagyon sok a lehetőség, imádom.

2023. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Èpìtőiparban vagyok mérnök, az epìtészt nem ajánlom sajnos. Alkalmazottkent tervezesben sok helyen be se jelentenek rendesen hanem borítékba fizetnek és meg így sem túl mernoki a bér sok esetben. Kivitelezesben meg nehéz olyan céget talalni ahol nem napi 10 óra az elvárt. Szoval az info sokkalta jobb ha az is érdekel.
2023. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Épìtész-épìtő mérnöki nem nagy cucc
2023. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!