Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE BTK Japán szakra 2....

ELTE BTK Japán szakra 2. diplomának van értelme menni? Tájépítész Bsc után?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye a kérdés, mert nyílván személy függő a dolog, de kiváncsi lennék mások mit gondolnak erről. Úgy jött le nekem, hogy nincs nagyon igény Japán fordítókra itthon, tájépítészethez meg nehezen kapcsolható így úgy érzem kicsit kétfelé állna a szemem ezekkel a diplomákkal, de úgy mégis jó lenne. Tanácstalan vagyok mondhatni.

2023. máj. 1. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon rossz ötlet. Ha meg akarsz tanulni japánul, menj japán magántanárhoz.


Ennél sokkal jobb ötlet nemzetközi gazdálkodás (azaz külker) szakra menni szombati levelezőn, munka mellett. Lesz végre egy piacképes diplomád, és ha akarsz, a japcsikkal is seftelhetsz.

2023. máj. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Évente sokkal több embert vesznek fel japán szakra, mint amennyi ilyen tudással bármit is itthon kezdeni tud. Ha nincsenek Japánba való kivándorlási terveid, vagy biztos protekciód, hogy japán tolmácsnak vagy fordítónak valahova felvegyenek, fölösleges időpocsékolás az egész.
2023. máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Épìtészmérnök sem egy nagy karrier itthon, a tajepìtész meg még kevésbé az sztem. Szoval megertrem hogy váltani akarsz.
2023. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent az lehet jarhatobb , amit javasoltak hogy tanulj vmi gazdasági vagy egyéb képzést és a nyelvet meg melle tanuld magán úton. Ìgy lesz egyéb tudásod is nem csak a nyelv. Amugy én akkor már lehet, hogy kínai nyelven gondolkoznek .
2023. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!