Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus szakhoz...

Gazdaságinformatikus szakhoz milyen mesterképzést válasszak?

Figyelt kérdés

Mérnökinfo Msc, Progterv Msc-t nem szeretnék, mérnökinfo szerintem elég húzós és annyi pluszt már nem adna hozzá a karrieremhez, nem dolgozok fejlesztő pozícióban és nem tervezek annyira nem az én világom a kódolás, és a frontend, backend területek így valószinűleg azt sem annyira hasznosítanám a későbbiekben.

Valamilyen gazdasági vagy menedzseri lehet jó választás, ami nagyvállalati környezteben használható.


Mi lenne a legmegfelelőbb ehhez?



2023. máj. 2. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magára a gazdaságinformatikus mesterképzésre nem gondoltál? Ha jó szakember akarsz lenni, és nem feltétlenül vezető, ezzel a mesterdiplomával jól el tudnál szerintem helyezkedni.
2023. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem teljesen felesleges gazdaságinformatikus bsc-vel valami kérdéses hasznosságú msc-re menni. Ha menedzseri pozíciók érdekelnek el kell kezdeni dolgozni és lesz tapasztalatod. Msc-re akkor mennék, ha már felmerülne a hiánya, mint hátrány.


Egyébként én programtervező informatikus, gazdaság- és pénzügy- matematika, alkalmazott matematika, alkalmazott közgazdaságtan és MBA között gondolkodnék.

2023. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!