Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha holnap elkezdek...

Szerintetek ha holnap elkezdek, fel tudok készülni infó érettségire? (Középszint)

Figyelt kérdés
xd jelentkeztem és hát van 1-2… igazából nagyon sok ami nem megy és gondoltam net alapján felkészülök majd. Csak már a wordben nagyon sok cucc volt ami nem ment vagy csak segítséggel tudtam megcsinálni. Van picit több mint egy hetem, a ppt/weblap meg adatbázis nagyjából megy de az Excel meg Word nyögvenyelősen csak.

2023. máj. 6. 21:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam. Cél mindenképp 80% felett
2023. máj. 6. 21:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A szövegszerkesztésben mi nem megy?:D Nem nehéz, kisiskolás tananyag ma már.

Az Excelt viszont megértem, amiért nem megy, de ha a legfontosabb függvényeket megtanulod, meg persze a feltételes formázást, ami ugyancsak nem egy ördöngösség, akkor az is sikerülhet.

2023. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát a wordben az hogy marha fárasztó hogy sok feladat van benne. A helyes behúzások és ilyen extra kis beállítások nem ugranak be sokszor :/
2023. máj. 6. 22:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szöv.szerkesztés végülis egy türelem játék is egyben, rutinnal lehet jól begyakorolni.

Ha ez segít, van egy weboldal témakörönként lebontva rengeteg feladattal, és a hozzájuk tartozó fájlokkal:

[link]

Szerintem érdemes ránézni, nagyon jó hogy témakörönként átláthatóan el van rendezve minden.

2023. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"Van picit több mint egy hetem"

Hát hogy bármi lesz, nem érdemled meg az érettségit, az azért elég egyértelmű, remélem...

2023. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elkezdted a felkészülést?
2023. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen :) már 30 perc alatt sikerül kb hibátlanra szerkeszteni wordöt, ma Excelezek péntekig. Úgy gondolom nem kellett volna annyira rá parázni, de elkezdhettem volna előbb is a készülést
2023. máj. 10. 09:03
 8/14 anonim válasza:
Hogy ment?
2023. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem egész jól. Az adatbázissal maceráztam picit a jelentés miatt de szerintem az 5ös biztosan megvan :)
2023. máj. 22. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:

"a jelentés miatt2

Ezt hogy érted?

2023. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!