Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások diplomával...

Emberi erőforrások diplomával megéri másik alapképzést, esetleg nyelvi szakot kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most végzek idén emberi erőforrások szakon és elgondolkoztam egy másik alapképzésen. (A mesterképzésben még nem vagyok biztos, de mindenképp pesten szeretném megcsinálni ha úgy alakul) Sajnos nem sok terület érdekel, viszont az angol mellett nagyon szívesen tanulnék egy második, akár harmadik idegennyelvet, ezt lehetőleg levelezőn. Főként az olasz, portugál, spanyol, koreai és japán nyelvek érdekelnének.

Tisztában vagyok vele, hogy egy keleti -és újlatin nyelvek szak nem egy nyelviskolának felel meg, de a külföldi munkavállalás is cél számomra, ezért egy jó ugródeszkának érzem lehetőségek szempontjából.


Ötletek? Van/volt valaki hasonló helyzetben? :)



2023. máj. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom nincs nyelvszak levelezőn, a sok gyakorlati óra miatt.

De ha valaki pontosan tudja akkor javítson ki:)

2023. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gazdasagi vonalon pl: pénzügy-szamvitelen, vagy jogi irányba gondolkodnék. A hr mellé ez az előny. Nyelvet önallóan is tudsz tanulni.
2023. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jogot sokan mondják, de azt semmiképp nem szeretném, a gazdasági területet sem, maximum mesteren tudnám elképzelni, ott pedig talán a marketing, turizmus-menedzsment, vezetés és szervezés, illetve a nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakok érdekelnének.
2023. máj. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!