Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi linken keresztül...

Az alábbi linken keresztül fellelhető tanfolyammal lehet valami érdemi munkát elkezdeni, ha elvégzem?

Figyelt kérdés

[link]


Munkanélküli vagyok lassan már egy éve, diplomával. Meguntam az egészet és valamilyen szakmát szeretnék kitanulni, az informatika pedig mindig is érdekelt. Rengeteg kérdést láttam webfejlesztői témakörben, de nem volt két egyforma kérdés, mindenhol különböző specifikációk voltak.

Ezzel, amit linkeltem, lehet valamit kezdeni? Eléggé alapnak hangzik mindenhez képest. És persze el lehetne-e vele helyezkedni vidéken, Debrecenben?


Valakinek valamilyen tapasztalat?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 11. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel biztos hogy nem, teljesen felesleges pénzkidobás és időpazarlás egy ilyen elvégzése.


IT-n belül csak az egyetemi végzettségnek (BSc/MSc/PhD) van munkaerőpiaci értéke semmi más OKJ/Bootcamp/FOSZK/tökömtudja selejt képzésnek.


Másik járható út ha végképp nem opció az egyetem hogy interneten teljesen ingyen elérhető milliószámú tutorialvideóból megtanulod a szükséges keretrendszereket és nyelveket és egy ERŐS (ismétlem ERŐS) referenciamunkát csinálsz a tanult technológiák segítségével amivel bizonyítani tudod a szakmai tapasztalatodat.


Egyetemi IT végzettség nélkül és több éves szakmai tapasztalat hiányában egyébként nem egyszerű jelenleg IT szektorban elhelyezkedni mert hiring freeze van, de erős projektmunkával alacsonyabb bérért talán (de az sem Debrecen környékén lesz, K-Magyarországon nagyon gyérek a lehetőségek, a legtöbb IT cég Bp-i orientáltságú - viszont van home office lehetőség)

2023. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!