Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A vidéki fogorvosik közül...

A vidéki fogorvosik közül melyiken nézik a bölcsész diplomát?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a pontszámításnál belekalkulálják a bölcsész alapszakos diplomát is. Hallott erről valaki? Melyk egyetemen nézik?

2023. máj. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A felvin a szakok neve mellett, a sor végén jobbra találod, hogy elfogadják-e a diplomás felvételit vagy nem.
2023. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a szegedi egyetemen, de az alapszakos diplomához olyan kevés pontot rendelnek, hogy azzal nem lehet bejutni.Még jeles diplomával sem. Egy bölcsész végzettséggel eleve reménytelen a szak.
2023. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Csak a szegedi egyetem veszi figyelembe, a többi egyetem szóra sem méltat ilyen büféképzést mint a bölcsészet, de szerencsére a szegedi egyetem is helyén kezeli a dolgokat és annyi pontot ad a bölcsész diplomára amennyit ér a képzés - azaz olyan keveset hogy lehetetlen vele bekerülni a képzésre 😄 nagyon helyes mert már az első félév első hete akkora mennyiségű az anyag hogy a büfészakosok menekülnének a szélrózsa minden irányába. Egy orvosi képzésen valódi oktatás folyik ahol tényeket oktatnak nem a magyar irodalomhoz kapcsolódó marhaságokat.
2023. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jézus... nem kommentálom.
2023. máj. 16. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-el ne törődj, vagy egy provokáló troll, vagy egy ítélkező szakbarbár.


Egyébként jeles diplomával valóban nincs esélyed a szegedi fogorvosira bejutni, mert így csak 350 pontot kapsz, ami még nyelvvizsga-pontokkal együtt is kevés. Egyetlen esélyed a felvételizés.

2023. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
3. Nem csak bölcsész, hanem bármilyen alapszakos diplomával sincs elég pont. Eltakarodhatnál már innen!
2023. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!