Vannak itt olyanok, akik osztatlan tanárképzésre jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hova és milyen párosítással?

2023. máj. 17. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én nem leszek csóro tanár ezért agysebésznek készülök az orvosin teso. Amikor te kapod a brutto 260-at a KLIK-ből nekem a milliok repülnek a számlámra a budai magánklinikából mert kioperálom bárki agyát a helyéről versaceban. Majd küldök képet a színarany barakkámról de ez nem olyan ami lebeg a víz tetején hanem elsüllyed mert minöségi
2023. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az agysebészek sikeréhez is szükség van jó pedagógusokra, gondolom te se a nulláról írod meg az emelt érettségiket. Lehet nem leszek olyan gazdag mint ahogy te most elképzeled, de az orvos szakma nem is igazán szakma, sokkal inkább egy hivatás, ilyen önző hozzáállással és lenéző magatartással nem biztos, hogy a kollégák elismerését is kiérdemled majd, a páciensekéről ne is beszéljünk. Kívánom, hogy elérd a sikereidet és legyen aki tanítsa a te gyerekeidet, az unokáidat, a jövőbeli munkatársaidat és az asszisztenseidet, de egy kis alázatot még gyűjts az egyetemi éveid alatt, mert szükséged lesz rá.
2023. máj. 17. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Valóban szükség van pedagógusokra ahogyan szükség van pékekre utcaseprőkre és taxisofőrökre is, ezt nem vitatom. Csak sokkal alacsonyabb a léc amit meg kell ugrani egy embernek hogy pedagógus legyen. Plusz hozzátartozik hogy egy hozzám hasonló őstehetséget nagyon egyszerű felkészíteni egy emelt érettségire mert gyakorlatilag nagyobb tudásom van mint a felkészítőtanáromnak. Szóval egy tanárként ne legyen túl nagy elvárásod mert annyi van belőlük mint égen a csillag míg egy tehetséges sebészorvost olyan nehéz megtalálni mint egy tűt a szénakazalban.


Köszönöm a biztatást én elsősorban a szakma iránti elhivatottságból csinálom azt amit nem azért hogy megfeleljek a kollégáimnak vagy a pácienseknek. Ha nem tetszik valami akkor lehet menni másik sebészhez nem kötelező engem választani. Egyébként harmadéves orvostanhallgató vagyok és az átlagom olyan magas hogy bátran kijelenthetem dominálom a szaktársaimat mert nekem olyan intellektuális tudásom van hogy valóban megértem és átlátom a folyamatokat nem csak tanulok ész nélkül. Ahogy a professzoraim is visszajeleztek - ilyen egy igazi bölcs és jó szakember mint én vagyok. Épp ezért nem is mentem tanárira mert kár lenne elvesztegetni a hatalmas tálentumomat. Mindenesetre sok sikert kívánok az ABC felírásához a diákoknak, biztosan nagyon megerőltető feladat.


Maradok tisztelettel: egyelőre Mr. G ( ami hamarosan Dr. G-re válts ;) )

2023. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne dőlj be az, 1-nek, ő egy elmebeteg troll.
2023. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A 3-as is. Édes fiam, ezzel a stílussal semmi nem lesz belőled. Így nem élhet elhelyezkedni a munka világában.

Egyébként ne haragudj, de butaság volt most tanárira jelentkezni. De mindegy, majd meglátod.

2023. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem én, de két barátnőm is jelentkezett osztatlan tanárira. Az egyikük matek-fizika, a másik angol-töri szakpárra. Mindketten Debrecenbe.
2023. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Simán nárcisztikus😂
2023. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Osztalytarsam jelentkezett irodalom és angol tanári párra az ELTEre
2023. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szétadom az "orvosis" gyereket. Még nagyon elhiszi, hogy ilyen személyiséggel érvényre tud jutni :D (Már amennyiben valóban orvosis)

Amúgy egy másik kérdés alatt presszionáltam, hogy ugyan már mutassa meg az a hatalmas átlagot, ha már leírta. Még nem tette meg.


Tanárira ma csak az jelentkezik, aki elmebeteg. Egyik aspektusa sem éri meg. Inkább valami "normális" szak, és utána ha akar tanítani az ember, akkor maradhat az egyetemen, mehet a versenyszférába is tanítani, de ha egyik se jön be, akkor simán mehet szaktanárnak.

2023. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem tudnak az emberek arra válaszolni ami a kérdés? Senki se kérdezte, hogy megéri-e manapság tanárnak tanulni..


Nekem 3. helyen van az ELTE biosz-kémiatanár szak.

2023. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!