Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a Felvi.hu-ra véletlenül...

Ha a Felvi.hu-ra véletlenül ugyan azt a bizonyítványt töltöttem fel tegyük fel kétszer szerepel a 11 évfolyamos bizonyítványom a 12 évfolyamos bizonyítványom helyett akkor azt elutasítják ?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonló volt a két dokumentum neve és lehet, lehet össze cseréltem és nekem a tanulmányi pontok fontossak lennének a felvételihez.

2023. máj. 17. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha nem töltöd fel a 12-t is, akkor elutasítják. Ha feldolgozták, meg fogod tudni nyitni őket, és nagyon valószínű hogy ha 2x ugyanazt töltötted fel, akkor az egyiket törlik.

Mindenképp töltsd fel (újra) a 12-t is, legrosszabb esetben egy ismeretlen ügyintéző hülyének néz, de lesz miből pontokat számolni.

2023. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!