Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőség valahol online...

Van lehetőség valahol online érettségire? Ahova nem kell bejárni, hanem a neten tudom megoldani? És az hatalmas nagy plussz lenne ha nem 4 év alatt, hanem 2 vagy 1 év alatt el lehetne végezni.

Figyelt kérdés

Sajnos sokat dolgozok és nem tudom megoldani, hogy “beüljek” órákra.

És jó lenne ha úgymond hamar le tudnám rendezni :/



#végzettség #online #OKJ #iskola #Érettségi online #1-2év
2023. máj. 19. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen és az is jó lenne ha diplomát lehet venni boltban.


Nyilván könnyebb lenne, de erre nincs lehetőség. Valamit valamiért. Ha akarsz valamit, teszel érte. Pl én most nyelvet tanulok, ez a fontos, és nem is dolgozom mellette. Nincs bevételem, de mivel erre készültem évek óta, most a félretett pénzemből vagyok el. Mert ki akarok menni külföldre, új életet kezdeni, és ennek ez az ára. A nagyapám mindig azt mondta hogy szaladni és sz@rni egyszerre nem lehet 😊😊😊😊

2023. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen ilyen. Az értettségi felétele a 12 osztály megléte. (8 általános és 4 gimnáziumi év)

Olyan van hogy levelező vagy esti érettségi. Ezeket 2 vagy 3 év alatt lehet elvégezni. Általában a két évesnél 1 osztály 1 félév alatt van meg azt hiszem. Így jön talán ki a 4 a 4 félév alatt. Nálunk így ment.


A levelezőnél hétvégenként van a jelenléti konzultáció az estinél pedig hétköznaponta valamelyik este.



(Amúgy nyugi, ezeknél az iskoláknál megértik ha dolgozol és néha nem tudsz ott lenni az órán). Nálunk volt aki alig járt be mégis érettségizett. Tanulni ettől kell,mert a tananyagot megkapjátok úgy is.

2023. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anonim 1. Koszonom a valaszod. Igaz nem mentem vele semmire. Ha nem tudsz valaszolni a kerdesre akkor ne tedd. Nem az volt a kerdesem hogy te mit csinalsz az eleteddel. Valaki nem teheti meg hogy ne legyen bevetele!
2023. máj. 20. 00:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Anonim 2 Köszönöm a válaszod😊
2023. máj. 20. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

#3 mi az hogy nem mentél a válaszával semmire? Diszlexiás vagy? Nyíltan szerepel a hozzászólásában az alábbi, idézem : "nincs lehetőség erre" ami egy teljesen releváns válasz a kérdésedre, mivel valóban nincs lehetőség rá.


Minket meg a te kínlódásod nem érdekel hogy olcsójános vagy és dolgoznod kell. Emiatt senki nem fogja engedélyezni az online érettségit (nagyon helyesen).

2023. máj. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy online érettségit a legutolsó idióta is simán kipuskáz a netről. Te sem gondolhatod komolyan a kérdést.
2023. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Milyen végzettséged van a 8 általánoson kívül?


A fizetős online érettségi felkészítő inkább pénzlehúzás. Nem egyszerűbb lenne ha beíratkoznál egy esti gimibe?


Az érettségi vizsga mindig jelenléti. Ha valaki online érettségivel hiteget az át akar vágni.

2023. máj. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod elolvasni a kerdesem akkor sajnalom. A kerdesben az volt hogy beulni nem tudok orakra. Online oktatast kerdeztem. Nyilvan az erettsegire szemelyesen mennek el. Ha meg nincs jobb dolgod hogy interneten okoskodjal akkor gratulalok
2023. máj. 20. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tudod elolvasni a kerdesem akkor sajnalom. A kerdesben az volt hogy beulni nem tudok orakra. Online oktatast kerdeztem. Nyilvan az erettsegire szemelyesen mennek el."


Így szerepel a kérdésed, idézem:


'Van lehetőség valahol online érettségire? Ahova nem kell bejárni, hanem a neten tudom megoldani?'


Senki nem okoskodott hanem a kérdésedre próbált meg válaszolni. Na most ha olyan gyenge készségeid vannak hogy egy egyszerű kérdést sem tudsz érthetően megfogalmazni és teljesen más a jelentéstartalma a kérdésednek mint amire kíváncsi vagy az nem a válaszolók hibája. Feltételezem hogy senki nem gondolatolvasó a hozzászólók közül és csak arra tudnak válaszolni amit látnak, a kérdés alapján pedig teljesen releváns válaszok érkeztek. Másfelől akinek meghaladja a képességét egy egyszerű kérdés kiírása ott azért olyan súlyos hiányosságok lehetnek hogy vélhetőem egyébként sem tudnád megugrani az érettségi szintjét. Látszik hogy csak 8 általánossal rendelkezel.

2023. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdésedre: nincs ilyen iskola


A neten hirdeti magát ebben a témában néhány intézmény akik kóklerek. Beszednek félmilliót a hiszékeny emberektől. Ezért adnak egy papírt amin az áll hogy megszerezték a 9-12 osztályt. Aztán ha ezzel a papírral akarsz jelentkezni az érettségire akkor meg az Oktatási hivatal nem fogadja el. Mert ennek képző intézménynek nincs engedélye.


Remélem maximálisan elégedett vagy a válaszommal.

2023. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!