Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki 40+-osan belevágott egy...

Aki 40+-osan belevágott egy másik diploma megszerzésébe, mi a tapasztalata? Nehezebb mint régen?

Figyelt kérdés
40+-os vagyok, van már egy diplomám és nyelvvizsgám. Merőben mást szeretnék tanulni mint amit korábban. Érdemes belevágni? Milyen nehéz újra felvenni a tempót, vizsgázni? Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem.

#Egyetem 40 éves kor fölött #Második diploma 40 év fölött #Újra egyetem 40 év fölött #Más szakma választása #Újrakezdés 40 év fölött
2023. máj. 21. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát

Nem rég mondta az egyetemi tanárom hogy ő most is tanul, és ő tuti 40+

Villamosmérnök tanár, meg más mernökit is végzett


Középsuliban volt egy magyar-töri tanárom aki még 50+ vagy még idösebben csinált mége gy diplomát, de nem tudom miből


De konkrétumot nem tudok, főleg csak azért kommentelek mert engem is érdekel

(Engem nem érint a kérdés de érdekesek lehetnek a válaszok)

2023. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Èpìtőiparban vagyok mérnök, én is átfogom képezni magam amint tudok erre a célra is félre rakni pénzt. Meguntam ezt az èletvitelt ès a körülményeket
2023. máj. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan 30 alatt vagyok, de én is mást szeretnék csinálni, nem tudtam

elhelyezkedni a diplomámmal. Először is dolgozni szeretnék, és ha majd megjön a nagy aha érzés, akkor tanulni valamit, teljes erőbedobással.

2023. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!