Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Manapság milyen informatikus...

Manapság milyen informatikus pályán lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén érettségiztem és jelöltem meg egyetemet, viszont szeretnék "B tervet" is arra az esetre, ha nem kerülnék be. Legfőképpen az informatika érdekel.


Nézegettem a Debreceni Szakképzési Centrum-on belül több képzést és arra lennék kíváncsi, hogy ezek mennyire helytállóak az életben?


Szeretnék párat felsorolni amiket néztem:

Szoftverfejlesztő és -tesztelő

Webfejlesztő

Mobilalkalmazás fejlesztő



Esetleg ha van valaki aki ezek közül már valamelyiket elvégezte tudna róla mesélni, hogy milyen volt? El lehetett vele helyezkedni?


Általánosságban még azt szeretném tudni, hogy mennyire jelent előnyt informatika pályán az ha valakinek egyetemi végzettsége van?



Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 23. 22:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!