Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol talalom az osszes magyaror...

Hol talalom az osszes magyarorszagon vegezheto hivatalos vegzettseget ado kurzus listajat? Olyan szakmat/hivatast szeretnek tanulni foiskolan vagy egyetemen amit utana irodai munkakent vegezhetnek.

Figyelt kérdés

Meg szeretnem nezni mik a lehetosegeim hogy el tudjam donteni mivel szeretnek foglalkozni. A kriteriumaim hogy iroasztaltol, szamitogepen vegezheto munka legyen. Sajnos a programozas, webdesign kilove nincs hozza tehetsegem. Legyszi segitsetek.

30 eves leszek jovo honapban es csak egy erettsegim es egy pincer szakmam van. Valamivel komolyan el szeretnek kezdeni foglalkozni ami erdekel mert nem birom mar a szakmunkat, fizikai munkat, nagyon repetitiv es nem az en vilagom. Irodabol, talan gepen szeretnek dolgozni. Koszi az otleteket.



2023. máj. 26. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felvi.hu

De érdemesebb nem a képzések és a végzettségek között keresned, hanem a munkaköröket megnézni, és ahhoz választani képzést. Ugyanazzal a diplomával nagyon másfajta munkakörök is végezhetők.

2023. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már böngészem is a Felvi.hu-t. Hol találom a munkaköröket, az oldal keresőjébe és google-ben is kerestem, nam nagyon találom, bocsi.
2023. máj. 26. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2023. máj. 26. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megy a matek? Könnyen szedsz föl más nyelveket?
2023. máj. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egesz ejjel kutattam a szakok kozott. Mindent atneztem. Az a baj hogy az elmult evekben nagyon tonkrement az idegrendszerem. Erettsegim van, angolul tudok de a kepessegeim es hajlandosagom is limitalt. Van nemi problemam kronikus fajdalommal, pszichologushoz jarok termeszetesen. Egyenlore a csaladom egyik tagjanal elek ingyen. Szerencsevel es par jo dontessel sikerult eleg jo hasznot generaljak befektetessel, az a penz most all a bankban. Egyenlore nem allok keszen nekiallni egy egyetemnek es oszinten, inkabb vallalkoznek. Nem akarom tobbet masnak hajtani a mokuskereket, sajat hasznot szeretnek generalni.

Nem tudom elkepzelni hogy most 3-4 evet tanuljak az egyetemen hogy aztan konyoroghessek egy allasert.

Nezegettem peldaul hogy kornyezet mernokok, ilyen olyan komoly diplomaval rendelkezok is sima allasokat csinalnak mas híján. Nem akarok beosztott lenni. Sajat vallakozast szeretnek. A tokem megvan ra. Egyenlore talpra kell alljak egeszsegugyileg es mentalisan de mar tervezes fazisban vagyok. Szeretnek egy konkret tervet vizionalni. Milyen vallalkozas, hol, milyen termek vagy szolgaltatas lenne ertekesitve, stb


A ket dolog kozott, a hivatas/egyetem/tanulas evekig cserebe egy alkalmazott lehetek vagy vallalozas/kockazat/profit es szabad lehetek ha sikerul.


Egesz ejjel a szakokat bujtam es utana forumokat ahol a diplomasok allasert konyorognek mikozben a gyrososnal dolgoznak. Ijeszto.


Valamit ki kene talaljak. Akar az AI-t is lehetne hasznalni a ceghez/ertekesiteshez a ceghez.


Inkabb kimondom mi a helyzet. Penzem van vallalkozni de még beteg vagyok, tudasom csak tapasztalati,(+erettsegi, szakma) azt tudom mit NEM akarok csinalni, es az a ketkezi munka mas hasznara.


Vallakozni, elni szeretnek.

Egyenlore meg gyogyulok, de idom van tervezni, gondolkozni.


Nem nagyon tudom merre kene induljak, mivel kene foglakozzak. Egyet nem akarok, idot veszteni, folsoleges eveket, energiat, mellekvaganyon menni. Az katasztrofa lenne ha 3 evet most vegigszenvednek egy diplomaert aztan rajonnek hogy felesleges volt.


Nem tudom mit csinaljak.

2023. máj. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!