Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így milyen lehetőségeim vannak?

Így milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még gimis vagyok, jövőre végzek. Leginkább az agrár szak érdekelne, viszont nincsen saját tanyánk. Szeretem az állatok, szivesen foglalkoznék állattenyésztéssel (tyúk szarvasmarha ló stb), földműveléshez nem értek egyáltalán de arra is nyitott vagyok. Lovagolok is, versenyeztem is. Lovakkal is szivesen foglalkoznék. Lenyeg hogy az életemet nem tudnám egy irodában leélni, nem szeretek egész nap egyhelyben ülni, szeretek kint lenni a természetben és azt csinálni ami érdekel, nincs ellenemre a munka se télen se nyáron. Így merre induljak el? Nem szeretnék olyan munkát ami egyáltalán nem érdekel meg nem is akarok éveket pazarolni feleslegesen olyan szakon aminek nem veszem hasznát.

2023. máj. 29. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy mezőgazdasági mérnöki jó választás lehet, 3,5 év után meg látni fogod mesterre milyen irányba menj, agrár szakok közt nagyobb az átjárás mesteren is.

Bár egyébként egy agrármérnök is tud irodában is dolgozni, pl falugazdász stb, szóval ezt sem úgy kell elképzelni, mint az amerikai filmekben, hogy egy szalmakalappal a fejeden a farmon sétálgatsz meg lovagolsz.

2023. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Agrármérnöknek nem szeretnék menni, mezőgazdasági mérnöknek utána nézek.
2023. máj. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!