Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi vagy debreceni élelmis...

Szegedi vagy debreceni élelmiszermérnöki szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy aki valamelyikre jár, mi a véleménye az oktatásról. Esetleg hallottatok-e bármi pozitívumot, akár negatívumot. "Meghallgatok" bármit, de ha nem érzel hatalmas kényszert arra, hogy leírd, hogy semmire nem megyek majd ezzel a szakkal és inkább ezt meg ezt válasszam, akkor kérlek hunyj szemet a kérdés felett. Köszönöm előre is. :)

2023. máj. 30. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Debrecen
Szeged
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondanám, hogy semmire sem mész evvel a szakkal, se fizetésben lehet, hogy karcsúbb lesz.
2023. máj. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondanám magam olyan kifejezetten okosnak. Mármint eddig kitűnő tanuló voltam, de az hogy mennyit tudok megegyezni mennyi idő alatt nem egyenértékű az okossaggal szerintem. Igazából a bátyámmal szoktam erről beszélgetni, mert sokáig o is vegyész/bio mérnökire szeretett volna menni, ő matek és kémia faktos is volt de aztán családi nyomás miatt váltott utolsó évben biosz faktra és végül biosz és kémia emeltet csinált és ugye most fogorvosira jelentkezett. Bár azt mondja hogy o akarta így, és ez jobban megeri mint a mérnöki nem vagyok benne biztos. Illetve most, hogy pestre megy tanulni így nem is fogunk tudni annyit beszélni erről. (Soproni vagyok)

Igen, a nyelvek érdekelnek nagyon. Angolbol már van egy középfokú nyelvvizsgam, szeretnék majd felsőfokot is csinálni meg most német kettan osztályba járok, ezt csak most kezdtem tanulni nemrég de szeretem ezt is, illetve a töri talán az a tantárgy ami még így érdekel. Szerintem is az a fontos amit én szeretnék csinálni, csak a szüleim valamiért nem értik://

2023. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hupszi, ezt nem ide akartam válaszolni, bocsi 😂
2023. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem baj, ment azért az up. 😂

Sok sikert a céljaidhoz! :D

2023. jún. 1. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!