Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Álláskeresőként van lehetőség...

Álláskeresőként van lehetőség szociális gondozó képzést elvégezni?

Figyelt kérdés

25 már elmúltam. Államilag támogatott tanfolyam lehetséges?

Jövedelem hiányában támogatás kapható (ösztöndíj)a tanulás mellett?

Köszi a válaszokat!



2023. jún. 3. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes munkaügyi központban érdeklődj ezzel kapcsolatban.
2023. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őket már ezzel kapcsolatban kerestem,annyi volt a válaszukat,hogy államilag támogatott képzést egyenlőre nem indítanak.Az ügyintéző annyit mondott,hogy érdemes többször hívnom őket hátha lesz majd valamiben képzés indítva.Ennyit tudtak segíteni!
2023. jún. 3. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már kaptál választ az illetékestől.


Egyébként vannak olyan települések, ahol felvesznek végzettség nélkül, de miközben ott dolgozol el kell végezned a képzést.

2023. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezért gondoltam, hogy itt érdeklődök.

Ha más nem akkor egy fizetős helyre mennék,Szeged környékén végezném el.Ha van valakinek tudomása arról,mikor,hol indítanak szoc.gondozó képzést ami megbízható,akkor kérem írjon már.

Köszönöm.

2023. jún. 3. 17:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as válaszoló,ez eszembe sem jutott.
2023. jún. 3. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj fizetős helyre! Ha még nincs két szakképesítésed, akkor ingyen is el tudod végezni ezt felnőttképzésben: (Ez az alábbi Szegeden van.)


[link]


Azt, h még hol lehet tanulni szociális ápoló- és gondozónak, meg tudod találni itt a lap alján:


[link]


Általában augusztus végén szokott kiderülni, h összejön-e a létszám, de ha népszerűbb a képzés egy adott helyen, akkor lehet, h már hamarabb is megtudod. Keress ki magadnak egy megfelelő intézményt, érdeklődj és jelentkezz most. Úgy tudom, h a lakóhely és az intézmény között újra jár a diákigazolvány a felnőttoktatásban is, de ennek utána kellene nézni vagy kérdezni.

2023. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt a válaszod!
2023. jún. 6. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen, remelem sikerul elintezni.
2023. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!