Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségin ha...

Emelt kémia érettségin ha elvégzendő kísérletet húzok, akkor mindenképp fel kell venni a védőszemüveget?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok, anélkül az orrom hegyéig se látok és kontaktlencsét nem használok. Az órákon a tanár mindig megengedte, hogy végőszemüveg nélkül dolgozzak, mert a kettő együtt baromi kényelmetlen és zavaró is. Vizsgán szemüvegeseknek is kötelező felvenni a védőszemüveget?

Illetve mi van akkor ha az általuk biztosított köpeny nem jó rám? (Saját köpenyem nincs.)



2023. jún. 7. 03:58
 1/8 anonim válasza:
90%

Sztem fel kell venned.

Az óra más, de egy vizsgán teljesen szabályosan kell mindent végezni, nem akarnák vállalni a felelősséget, ha véletlenül a szemüveg mögé fröccsenne vmi. De neked is jobb, mert végi a szemüvegedet is.

Arra a kis időre ki lehet azt bírni, hogy nem kényelmes.

A köpenynek sem kell tökéletesnek lennie, kicsit nagy lesz rád, aztán ennyi, mi van akkor?

2023. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"A köpenynek sem kell tökéletesnek lennie, kicsit nagy lesz rád, aztán ennyi, mi van akkor?"

Attól félek, hogy kicsi lesz rám, elég nagy darab vagyok..

2023. jún. 7. 15:33
 3/8 anonim válasza:
78%

Inkább nagyobb méretet szoktak tartani ott, pont emiatt, hogy a biztosra menjenek.

Az a kisebbik baj, ha túl nagy.

Apróságokon aggódsz.

:D

2023. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon parázok.. Köszi a gyors választ.
2023. jún. 7. 16:17
 5/8 anonim válasza:
33%
Felkell venned , ha nem veszed fel pontot vonnak le erte.
2023. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az életben a későbbiekben a munkahelyen is fel kell venned. Mint mindenhol.Különben munkavédelmi ellenőrzés, és puff....
2023. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kellett felvenni. :)
2023. jún. 13. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden jól ment.

A fiam a gumikesztyűvel volt bajban, mert annyira izzada a hatalmas tenyere, hogy arra jincs az a gumikesztyű, ami rámenne.

De ő is megúszta.

2023. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!