Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkezdtem pár online tanfolyam...

Elkezdtem pár online tanfolyamot. A barátomnak már megvan. Mondta,hogy nekem is javamra válik ha megcsinálom. Megkértem,hogy a végső vizsgánál legyen ott velem és segítsen ha elakadtam. Ezt ellenzi. Nem akar segíteni. Csalódott vagyok. Jogosan?

Figyelt kérdés
HR es Payroll tanfolyamok. Online elvegezheto kurzusok.
2023. jún. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szíve joga szerintem. Te sem l'art pour l'art végezted el a kurzust, hanem hogy tanulj belőlük.
2023. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En forditott esetben segitenek neki ha nem biztos pl egy valaszban. Nem azt kertem,hogy az egeszet helyettem toltse ki.
2023. jún. 7. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Csalásra buzdítod őt mert egy jellemtelen, erkölcstelen ember vagy aki ráadásul arra sem képes vagy veszi a fáradtságot hogy normálisan megtanulja az anyagot.


A barátod viszont erkölcsös és tisztában van a szabályokkal és gondolom így tiszta a lelkiismerete. Egyenesen megmondta hogy nem fog segíteni így nem cserbenhagyott hanem előre figyelmeztetett. Én ezt becsülném benne.

2023. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azert latatlanba,ismeretlenul ez eleg pontatlan...-csak mondom!


"Csalásra buzdítod őt mert egy jellemtelen, erkölcstelen ember vagy aki ráadásul arra sem képes vagy veszi a fáradtságot hogy normálisan megtanulja az anyagot."

2023. jún. 7. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se leszel ettől jellemtelen, csak érted, nem ez a megfelelő mentalitás. Nem suli, nem a munkahely kényszerít erre a kurzusra, nincs tétje. Önszorgalomból elvégzed, majd kapsz egy visszajelzést, mai kizárólag neked fontos.
2023. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!