Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el emelt szóbelire, de van belőle középszintű érettségim?

Figyelt kérdés

Az emelt szintű érettségim nem úgy sikerült, ahogy terveztem és igazából ahhoz a szakhoz nem is elvárás az infó emelt amire menni szeretnék. Tavaly tettem előrehozott érettségit belőle. Ilyenkor akkor az előrehozott érettségi kerül beírásra és az emeltről kapok egy papírt?

Az iskolámba előre kéne jeleznem, hogy az előrehozott érettségimet írják bele a bizonyítványba?



2023. jún. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogják, mit csináljanak, de illene szólni, hogy nem mész el. Én viszont már csak a tapasztalat miatt hasznosnak gondolnak, hogy elmenj erre a szóbelire, mert lehet, hogy később mégis emelteznél valamikor, és jobban tudod, mire számíts.
2023. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze szólni fogok az iskolának.:) Jelenleg most inkább a többi érettségire készülök, így csak felesleges időt venne el +25 tétel megtanulása.

Köszönöm a választ!

2023. jún. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!