Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy földrajz érettségim...

Van egy földrajz érettségim és a Debreceni Egyetemre szeretnék menni, szívesen lennék mérnök vagy vmi hasonló, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
85%-os föci érettségi és nem szeretnék mást csinálni már a kötelezőkön kívül.Érdekel a megújuló energetika...
2010. nov. 9. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd! a felvin megnézheted,mihez számít be a földrajz,ha mesterfokra jelentkezel:

[link]

2010. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben amúgy meteorológus lennék.300 fölött keresnek,szerintem az a mai világban Qrva jó.
2010. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meteorológus annyira nem szeretnék lenni bár még nem igazán tudom...gondolkodtam, hogy elmennék egy földrajz alapkézésre majd utána megúlujó energetikai szakirányon tanulnék.

Mások viszont azt mondják hogy mérnöknek kellene mennem mert megvan a fejem hozzá(a matek az erősségem meghát a föci is érdekel, esetleg a biosz,de az nem annyira).én is szívesen csinálnám...a biomérnök vagy a környezetmérnök mennyire jó??és mennyire keres jól??

2010. nov. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!