Mi értelme annak, hogy négy különböző egyetemen (ELTE, PPKE, NKE, Károli) van tanárképzés Budapesten, ha alig megy valaki tanárnak?
Figyelt kérdés
Azt még értem, hogy a népszerű szakokat (gazdálkodás és menedzsment, pénzügy és számvitel, mérnökinformatikus, gyógypedagógia, jogász stb...) több helyen oktatják a fővárosban, na de a tanárit, aminek a népszerűsége a béka alatt van?nov. 3. 22:41
1/6 anonim 



válasza:




válasza:Egy olyan kérdésre, amelyben foglalt állítás nem igaz, nem lehet válaszolni.
2/6 anonim 



válasza:




válasza:A gyógypedet hol oktatják a Bárczin kívül a fővárosban? :)
3/6 XXXBalazs 



válasza:




válasza:Csak ezt az egy grafikont nézd meg kérdező: [link]
4/6 anonim 



válasza:




válasza:Idén már a Pázmányon is indult gyógypedagógia, de csak egy szakirányon.
5/6 A kérdező kommentje:
#3 Kb. 2 ezer fő megy osztatlan tanárira az egész országban. Viszont ez sok különböző tanárszakot tartalmaz. Egy-egy szakra (pl. angol, magyar, töri) pár száznál nem megy több ember.
nov. 4. 17:41
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




