Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » üdv,2 kérdés:1.1 hónap alatt...

üdv,2 kérdés:1.1 hónap alatt semmmi német nyelvtudással fel lehet fejlődni középig (bme nyelvvizsga), ha időt energiát pénzt nem kímélek? Vagy 1 hónap alatt kivitelezhetőbb angol közepet emeltté fejleszteni?

Figyelt kérdés
2. Van ilyen kurzus ami ilyen rövid idő alatt ilyen sok anyagot lead?
2010. dec. 12. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd ha napi 12 órát csak ezzel foglalkozol,és van egy jó tanárod akkor talán.De ha ponthoz,vagy diploma kiadásához kell,akkor inkább az eszperantót csináld...Azt tényleg meg lehet tanulni viszonylag hamar,és egyedül is.
2010. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nulláról egy hónap alatt megtanulni egy nyelvet?! Ennyire nem lehetsz hülye, hogy ezt kérdezed! Szerinted mért csak a lakosság 20%-a tud középfokon egy nyelvet, ha meg lehetne tanulni egy hónap alatt? Ennyi idő alatt még az eszperantót se! És közepet se lehet emeltté. De aligha hiszem, hogy ennyir sürgős, a felvételihez még a májusban letett vizsgát is beszámíthatod.
2010. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
v.ö.:én általánosban 8 évig tanultam németet gyenge tanárral.Középsuliban,nyelves osztályban magántanárral tettem le fél év alatt a középfokot...és nem egy ember mondta,hogy van nyelvérzékem.
2011. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz több

idő kell

2018. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!