Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakok vannak egyetemen...

Milyen szakok vannak egyetemen ahol nem kell sokat tanulni? (város egyetem)

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden normális egyetemen sokat kell tanulni. Ha te nem akarsz, akkor minek mennél egyetemre???
2011. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenhol tanulni kell. Ha nem akarsz, menj az ecserire és vegyél magadnak pénzért, ha csak a papír kell.

A tudáshoz tanulni kell. Én sem véletlenül ültem, és hajtottam végig azt a jó pár évet.

Szerintem többet számít a tudás, mint a papír. Gondolkozz el rajta, melyik fontosabb.

2011. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulni mindenütt kell! Esetleg abban különbözhet a dolog, hogy miként kérik vissza...


Ajánlom a Gábor Dénes Főiskolát (mondjuk egy hátránya van: a munkáltatók a hirdetésbe néha külön beleírják, hogy "Gábor Dénes Főiskolán végzettek jelentkezését nem várjuk" =P), keress egy neked tetsző szakot, az sem lényeg, hogy tudd, mit takar, mert eleve rossz a hozzáállásod a dologhoz! Olyan diplomát akarsz, amiért nem kell semmit sem csinálni. A diploma nem divatkellék basszus! Nem kell feltétlenül mindenkinek egyetemre mennie, nem mindenki való oda. Bevezetik ezt a kétszeri tárgyfelvételt, két-két vizsgalehetőséget, ki fogsz peregni egy komolyabb egyetemen. De lehet, hogy egy "gagyibb" egyetemen is.


Döntsd el, mit akarsz kezdeni az életeddel, mi érdekel, miből vagy jó, mit szeretsz csinálni, és keress olyan szakot, ami kapcsolatban van vele. Oda kell jelentkezned! A hozzáállásodon gyorsan változtass, mert ahová be fogsz kerülni így, hogy gőzöd sincs, mi merre hány méter, két hét alatt ott is hagyod, pedig akkor még el sem kezdődött az egész! Ennek van értelme? Nincs. Változtass a hozzáállásodon, az hogy mi érdekel téged, te tudod a legjobban. Ha nincs ilyen szak egyetemen, de van OKJ, akkor végezd el azt! Hidd el, többet fog érni, mint egy semmire sem jó diploma.

2011. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az Óbudai Egyetemen a Keleti Karon nem kell megszakadni, és még sok csaj is van. De valamennyit sajnos mindenhol tanulni kell.

Ez az egyetem Budapesten van. Amúgy a főiskolák között nagyobb eséllyel találsz könnyűt.

2011. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

most épp járok egyre, DE-Műszaki Kar

csak az a nagy helyzet hogy itt mind1 mennyire t5anulod szét az agyad akkor is meghúznak

szal elegem lett a köcsög egyetemből.......

2011. jan. 3. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Pff..ez a magyar hozzáállás. 'De szar az az egyetem, ahol tanulni is kell'...

Komolyra fordítva a szót: Volt olyan aki nem bukott meg? Ha volt (márpedig ez igen nagy eséllyel valószínűsíthető) akkor ők miként cselekedtek a vizsgák előtt?

2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2011.január 3. 10.41 vagyok.


Az élet ilyen, egyszer te vagy a galamb, máskor meg te vagy a szobor. Szokj hozzá. Fel kell állni, menni kell előre. Ha feladod, sosem győzhetsz. Ha nem adod fel, győztél.

2011. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!